Stop prechladnutiu a chrípke

- 5% AKCIA
Výrobca: Ellinor
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SET002
Dostupnosť: skladom 1 Ks
49.50 Ks
Pôvodná cena 52.10, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Stop prechladnutiu a chrípke

6 najsilnejších zbraní proti kašľu, nádche, horúčke, stop infekcii a baktériám.

Set obsahuje:

Eukalyptus austrálsky 10 ml:

Je dobrý na všetky pľúcne problémy, pre vykašliavanie (ako expektorans) a na rozpúšťanie hlienu. Chladí zdurené sliznice a spriechodňuje dýchacie cesty. Je účinný pri zápale dutín, bolestiach v krku, pôsobí antisepticky na rany a pri porezaní. 2% emulzia v spreji sa dá využiť k znižovaniu počtu baktérií (napr. stafylokoku) vo vzduchu. Pôsobí proti niektorým vírusom (vhodný napr. pri spalnienkách, spále, herpesových infekciách). Znižuje horúčku. Je to analgetikum, posilňuje pri vyčerpaní, podporuje koncentráciu, znižuje bolesť hlavy, používa se pri migréne. Využíva sa proti hnačkám aj proti zápche. Zbavuje črevá parazitov. Napomáha pri hojení popálenín, poranení, jaziev, krvácaní, lieči reumatizmus. Stimuluje srdečnú činnosť, znižuje hladinu krvného cukru, podporuje vylučovanie moču, má slabé estrogénne účinky. Dobrý repelent. V duševnej úrovni prináša pocit čistoty, odľahčenia.
Viac informácií tu.

Santal v jojobe 10 ml:

Silica s názvom santalové drevo má výrazné účinky na rozmnožovaciu, močovú a dýchaciu sústavu. Často se používa pri chronických zápaloch týchto orgánov (sedacie kúpele alebo potieranie). Pôsobí proti streptokokom a stafylokoku aureu, a preto je vhodný na mnoho typov bolesti v krku (laryngitída, kašeľ, strata hlasu, chrapot). Uplatní sa pri tráviacich problémoch (kolika, gastritída, zápal žlčníku). Známe sú jeho blahodárne účinky na pokožku (suchá, dehydrovaná pleť, svrbenie a zápaly kůže, suché ekzémy a najmä akné u dospievajúcich detí). Santalové drevo stimuluje činnosť sleziny, a tým aj produkciu bielych krviniek. Účinkuje na bolesti chrbta súvisiace s obličkami a nadobličkami. Má významné antidepresívne, meditatívne a afrodiziakálne účinky. Dáva silu a slúži ako vynikajúca vzpruha pre tých, ktorí sa cítia oslabení a preťažení.
Viac informácií tu.

Citrón 10 ml:

Aktivuje imunitný systém, pôsobí antisepticky a antibakteriálne (dá sa využiť pri infekcii dýchacích ciest, angíne, katare, laryngitíde, bolesti v krku, nachladnutí). Vzhľadom k vysokému obsahu limomenu pomáhá rozpúšťať kamene v obličkách a žlčníku. Znižuje krvný tlak, je vhodný pri arterioskleróze. Povzbuzuje trávenie. Je osviežujúci, pôsobí ako nervový stimulant. Znižuje bolesť hlavy, čistí myseľ, rozradostňuje. Dá sa použiť na bradavice, omrzliny, opary. Podporuje tvorbu bielych krvinek, osviežuje vzduch. Pomáha znížiť hladiny toxínov v tele, povzbudzuje lymfatický systém. Prečisťuje aj naše emócie, predovšetkým od vonkajších a vnútorných tlakov a manipulácie.
Viac informácií tu.

Tea tree extra 10 ml:

Pôsobí vysoko antisepticky a fungicídne – výborný pre potieranie infekcií, zvlášť hubovitých ako sú pliesne na nohách a afty. Používa sa na najrôznejšie zápaly (močových ciest, vaginálne, zápaly v ústach), pri bronchitídach, pri infekciách horných a dolných dýchacích ciest (v akútnych prípadoch prehltneme 2–3 kvapky rozpustené v mede a vo vode, u detí do 10 rokov natrieme na krk). Je vynikajúci na vonkajšie použitie pri bolestiach uší, oparoch, bradaviciach, kožných alergiách, popáleninách aj na dezinfekciu a podporu hojenia otvorených rán (potierame okolo). Vhodný je proti lupinám, svrbeniu vlasovej pokožky, akné, bolestiam zubov, poštípnutiam hmyzom a žihadlám, omrzlinám, bolestiam svalov, artritickým bolestiam aj proti všiam a kliešťom. Môže se použiť aj neriedený. Funguje ako prírodné antibiotikum. Pre dojčatá a deti do 3 rokov sú vhodné jemnejšie formy čajovníku, dostupné pod názvami Manuka alebo Ravintsara.
Viac informácií tu.

Kadidlo v jojobe 10 ml:

Meditačný olej, ktorý prečisťuje myseľ. Pomáha nájsť zmysel života, ukoreniť sa a prijať nielen vlastné telo, ale tiež svoje miesto v živote, na Zemi a v rodine. Prináša pocit pokory, bezpečia a sily pre prijatie vlastnej reality. Je vhodný k pôrodu. Podporuje prekrvenie, ničí baktérie a vírusy, brzdí zápaly a posilňuje imunitný systém. Ako antiinfekčný a tíšiaci prostriedok blahodárne pôsobí pri zápaloch dutín a krku.
Viac informácií tu.

Borovica lesná 10 ml:

Borovicové ihličie obsahuje pinosolvin – látku obmezujúcu rast rôznych baktérií a pôvodcu TBC. Olej napomáha skoncentrovať myseľ, má antiseptický účinok. Je vhodný pri nachladnutí, chrípke, zápale pľúc, astme aj proti fajčiarskemu kašľu. Pôsobí na reumatické a svalové únavové bolesti – vhodnou formou je kúpeľ. Prekrvuje a čistí pleť. Zlepšuje činnosť vlasovej pokožky. Podporuje činnosť obličiek a zvyšuje pocit bezpečia, opory a vitality. U najmenších detí do jedného roku veku dávame prednosť jedli, ktorá má podobné účinky ako borovica, ale je jemnejšia.
Viac informácií tu.