Zrod bohyne

- 5% AKCIA
Výrobca: Ellinor
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SET004
Dostupnosť: skladom 1 Ks
48.07 Ks
Pôvodná cena 50.60, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zrod bohyne

Nalaďme sa na seba, utíšme sa a rozviňme svoju ženskosť ako kvet ruže. S našimi olejmi sa stávate Afroditou, ktorá očarí svojou zmyselnosťou.

Set obsahuje:

Ruža v jojobe 10 ml:

Ružový olej je kráľovnou esenciálnych olejov. Patrí k najdražším olejom a už veľmi malé množstvo má vysokú účinnosť. Lieči po stránke emocionálnej (smútok, mrzutosť, žiarlivosť, pocit vlastnej neistoty, podráždenie a vlastná nespokojnosť so sebou). Má jemný, ale výrazný účinok na vaskulárny, tráviaci a nervový systém. Môže regulovať ženské funkcie, sexuálne problémy a pôsobiť ako jemné tonikum pre problémy s pečeňou, žlčníkom, slezinou a delohou. Je zvlášť prospešný pre liečbu všetkých problémov s pokožkou. Lieči zápaly očí (potierame okolo). Nemá sa užívať v dobe tehotenstva pre energetický vplyv ruže na ženské rozmnožovacie orgány. Najmä opatrne v prvom trimestri.
Viac informácií tu.

Jasmín v jojobe 5 ml:

Je nervové sedatívum, zároveň tonikum pri menšej koncentrácii. Skľudní a podporí. Prináša pocit sebavedomia, pocit sebadôvery, opory. Je antidepresívny, vyvolává aj pocit optimizmu až eufórie. Môže sa použiť pri úzkosti, neuróze, má antiseptický a antispazmatický účinok. Je dobrým liekom aj na kašeľ a chrapot, najmä ak sú nervového pôvodu, spazmy v prieduškách. Uvoľňuje odkašliavanie, podporuje pri pôrode, sťahy v delohe, uľavuje pôrodným bolestiam. Podporuje tvorbu mlieka. S úspechom se dá použiť pri bolestiach počas menštruácie. Najmä tam, kde žena nie je spokojná s tým, že je ženou. Zvlášť tam, kde ženy boli túžobne očakávané ako chlapci. Jasmín je vhodný pre suchú a citlivú pleť, skľudňuje svrbenie, začervenanie. Vynikajúci parfém, má afrodiziakálne účinky. Uvoľňuje bloky v našej mysli a emóciách spojené s pocitom invázie, či už pri pôrode, v intímnom styku, pri vyšetreniach. Ak je ruža nazývaná kráľovnou, tak jasmín je kráľom mezi aromaolejmi.
Viac informácií tu.

Ylang - ylang v jojobe 10 ml:

Veľmi zmyselná, ťažká vôňa, vhodná do parfémov a kúpelí s afrodiziakálnym účinkom. Znižuje tlak, navodzuje pocit slastného opojenia životom.
Viac informácií tu.

Myší chvost - umývací olej 100 ml:

Posilňuje panvové dno, utišuje napätie a tlaky. Hojí staré fyzické, citové aj mentálne rany. Posilňuje naladenie na intímne citové zážitky. Obsiahnutý karoténový olej podporuje regeneráciu kože so sklonem k šupinateniu a suchosti.
Viac informácií tu.