Aromaterapeutické sety

Účinky 100% esenciálnych olejov odporúčame využívať kamkoľvek pôjdete. Sady, ktoré ponúkame sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych a priateľov.

Často si nevieme vybrať zo spleti ponúk, váhame, či nám stačí jeden olej, či ich vybrať hneď viacej. Snažíme sa vám preto poradiť pri bežných situáciách, v ktorých je ideálne mať po ruke pomoc, ktorá rýchlo zapôsobí a uľaví.

Využitie esenciálnych olejov je možné do aromalampy, difuzéra, na masáž, do kúpeľa, vo forme zábalu, atď (viď blog Ako správne používať esenciálne oleje).

Filter
Cena
Aromalekárnička na cesty- 5% AKCIAskladom 1 Ks29.36 € 30.90 €Aromalekárnička na cestyŠtvoricu našich olejov budete mať krásne spolu pri každej ceste a nič vás nezaskočí. Ideálne aj ako darček. Detská aromalekárnička- 5% AKCIAna objednávku do 14 dní56.34 € 59.30 €Detská aromalekárničkaPre deti chceme len to najlepšie, preto sme do detskej aromalekárničky zvolili jemnejšie formy esencii, ktoré sú vysoko účinné, ale pre deti bezpečné. Deti sú Mužský svet- 5% AKCIAskladom 1 Ks30.12 € 31.70 €Mužský svetŠtvorica olejov, ktoré dovolia mužovi vydýchnuť a načerpať silu. Ideálny darček pre vášho blízkeho, ktorý tiež potrebuje jemnú starostlivosť. Nežná starostlivosť v ružiach- 5% AKCIAna objednávku do 14 dní47.50 € 50 €Nežná starostlivosť v ružiachKtorá žena by nechcela mať ustlané na ružiach? My sa o vás postaráme, stačí zavrieť oči a nechať sa unášať nežným pohladením lupienkov ruží. Rodinná aromalekárnička- 5% AKCIAna objednávku do 14 dní46.84 € 49.30 €Rodinná aromalekárničkaZákladné esenciálne oleje, ktoré využijete počas celého roka. Sú vynikajúcou pomocou pri bežných  problémoch ako nádcha, kašeľ, bolesť hlavy, horúčka, Stop prechladnutiu a chrípke- 5% AKCIAskladom 1 Ks43.80 € 46.10 €Stop prechladnutiu a chrípke6 najsilnejších zbraní proti kašľu, nádche, horúčke, stop infekcii a baktériám. Zrod bohyne- 5% AKCIAna objednávku do 14 dní40.66 € 42.80 €Zrod bohyneNalaďme sa na seba, utíšme sa a rozviňme svoju ženskosť ako kvet ruže. S našimi olejmi sa stávate Afroditou, ktorá očarí svojou zmyselnosťou.

Vytvorené systémom ClickEshop.sk