Mužský svet

- 5% AKCIA
Výrobca: Ellinor
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SET003
Dostupnosť: skladom 1 Ks
33.92 Ks
Pôvodná cena 35.70, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mužský svet

Štvorica olejov, ktoré dovolia mužovi vydýchnuť a načerpať silu. Ideálny darček pre vášho blízkeho, ktorý tiež potrebuje jemnú starostlivosť.

Set obsahuje:

Grapefruit 10 ml:

Obsah rutínu ho predurčuje k využitiu pri žilových problémoch. Účinky grepu oceníme pri čistiacich kúrach, pri únave, vyčerpaní a pri rekonvalescencii. Vhodný je pri celulitíde. Reguluje funkciu potných žliaz. Je to antidepresívum, stimuluje, osviežuje a prejasňuje telo aj myseľ. Pre osvieženie vzduchu nakvapkáme do aromalampy alebo na vlhkú plienku. Zvláštne účinky má na žlčník, pečeň a obličky (limomen rozpúšťa drobné kamene). Môže pomôcť pri odvykaní od drog (vylučovanie toxínov). Olej vyrobený iba z grepových jadier je revitalizujúci, dezinfekčný, detoxifikačný, antiseptický, antibakteriálny, napomáha proti viac než dvom stovkám kmeňov pliesní.
Viac informácií tu.

Santal v jojobe 10 ml:

Silica s názvom santalové drevo má výrazné účinky na rozmnožovaciu, močovú a dýchaciu sústavu. Často se používa pri chronických zápaloch týchto orgánov (sedacie kúpele alebo potieranie). Pôsobí proti streptokokom a stafylokoku aureu, a preto je vhodný na mnoho typov bolesti v krku (laryngitída, kašeľ, strata hlasu, chrapot). Uplatní sa pri tráviacich problémoch (kolika, gastritída, zápal žlčníku). Známe sú jeho blahodárne účinky na pokožku (suchá, dehydrovaná pleť, svrbenie a zápaly kůže, suché ekzémy a najmä akné u dospievajúcich detí). Santalové drevo stimuluje činnosť sleziny, a tým aj produkciu bielych krviniek. Účinkuje na bolesti chrbta súvisiace s obličkami a nadobličkami. Má významné antidepresívne, meditatívne a afrodiziakálne účinky. Dáva silu a slúži ako vynikajúca vzpruha pre tých, ktorí sa cítia oslabení a preťažení.
Viac informácií tu.

Borovic lesná 10 ml:

Borovicové ihličie obsahuje pinosolvin – látku obmezujúcu rast rôznych baktérií a pôvodcu TBC. Olej napomáha skoncentrovať myseľ, má antiseptický účinok. Je vhodný pri nachladnutí, chrípke, zápale pľúc, astme aj proti fajčiarskemu kašľu. Pôsobí na reumatické a svalové únavové bolesti – vhodnou formou je kúpeľ. Prekrvuje a čistí pleť. Zlepšuje činnosť vlasovej pokožky. Podporuje činnosť obličiek a zvyšuje pocit bezpečia, opory a vitality. U najmenších detí do jedného roku veku dávame prednosť jedli, ktorá má podobné účinky ako borovica, ale je jemnejšia.
Viac informácií tu.

Bergamot 10 ml:

Znižuje nervové napätie, depresie a úzkosti, prináša radosť do života, zmierňuje napätie svalov, účinne znižuje horúčku, napomáhá pri uzdravovaní hnačiek, pri zápale mozgových blán (meningokoková infekcia), pri bolestiach v krku (streptokokové infekcie), zlepšuje problémy s vredmi (stafylokoková infekcia) a s ďalšími mikroorganizmami. Používa sa pri infekciách ústnej dutiny, zápale močového mechúra a všeobecne pri rôznych problémoch so sliznicami. Má veľmi priaznivý vplyv pri liečení astmy. V zmesi s citronovým olejom sa používa pri všetkých typoch infekcií dýchacích ciest, v zmesi s citrónom a myrhou čistí vzduch v zafajčených priestoroch. Môžeme ho nakvapkať do aromalampy alebo na vlhkú plienku. Je to dobrý repelent.
Viac informácií tu.