Nežná starostlivosť v ružiach

- 5% AKCIA
Výrobca: Ellinor
Kód: SET001
Dostupnosť: na objednávku do 14 dní
47.50 Ks
Pôvodná cena 50, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nežná starostlivosť v ružiach

Ktorá žena by nechcela mať ustlané na ružiach? My sa o vás postaráme, stačí zavrieť oči a nechať sa unášať nežným pohladením lupienkov ruží.

Set obsahuje:

Ruža v jojobe 10 ml:

Ružový olej je kráľovnou esenciálnych olejov. Patrí k najdražším olejom a už veľmi malé množstvo má vysokú účinnosť. Lieči po stránke emocionálnej (smútok, mrzutosť, žiarlivosť, pocit vlastnej neistoty, podráždenie a vlastná nespokojnosť so sebou). Má jemný, ale výrazný účinok na vaskulárny, tráviaci a nervový systém. Môže regulovať ženské funkcie, sexuálne problémy a pôsobiť ako jemné tonikum pre problémy s pečeňou, žlčníkom, slezinou a delohou. Je zvlášť prospešný pre liečbu všetkých problémov s pokožkou. Lieči zápaly očí (potierame okolo). Nemá sa užívať v dobe tehotenstva pre energetický vplyv ruže na ženské rozmnožovacie orgány. Najmä opatrne v prvom trimestri.
Viac informácií tu.

Ružový krém 50 ml:

Výživný, ochraňujúci, hydratačný a pestujúci pre všetky typy pleti. Pôsobí preventívne proti vzniku vrások.
Viac informácií tu.

Ružová kvetová voda BIO 100 ml:

Navodzuje pocit kľudu a bezpečia. Doplňuje silu, prečisťuje. Ružová kvetová voda alebo hydrolát je vhodný na regeneráciu, hydratáciu a čistenie pleti a pokožky celého tela, ktoré dodává vitalitu a sviežosť. Použiť ju môžeme tiež na obklady tváre a očí aj na hydratáciu vlasov, pri únave, vyčerpaní a pri psychickom nepokoji. Pomáha a posilňuje pri pôrode - je vhodná na prečistenie ovzdušia počas pôrodu a tiež pre odpočinok a dobrý spánok po ňom. Môžeme ju použiť už v období tehotenstva, ale tiež kedykoľvek, keď potrebujeme. Výborne ošetruje detskú pokožku pod plienkami. A prekrásne vonia.
Viac informácií tu.

Roll on ružový - osobný parfum 10 ml