Darčeková poukážka na Watsu® session

Darčeková poukážka na hodinovú Watsu® session s Ondrom/Lenkou v Aqua baby klube Mobik v Bratislave.

Terapie sú poskytované v piatky od 8:45 do 15:15 na adrese Ružinovská 10, Bratislava (v budove polikliniky Ružinov). Je potrebné sa vopred objednať online na stránke www.watsu.sk/ondroalenka.

Poukážky posielame poštou, nie je možné ich využiť vo forme online kódu alebo vytlačené.

Platnosť darčekovej poukážky je 6 mesiacov odo dňa zakúpenia.

zobrazenie ceny na poukážke:
cena nie je uvedená na poukážke
cena nie je uvedená na poukážke87 0.000
cena je uvedená na poukážke
cena je uvedená na poukážke90 0.000
Výrobca: watsu.sk/ondroalenka
Záručná doba: 6 mesiacov
Kód: WATDP
Dostupnosť: skladom 177 Ks
60 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Watsu® je pasívna vodná terapia vykonávaná individuálne v režime jeden terapeut na jedného klienta, ktorá umožňuje hĺbkovú relaxáciu v teplej vode (33-35 °C), uvoľnenie tela využitím jemných techník naťahovania, mobilizácie, masáží a cieleného tlaku, uvoľnenie mysle a fantastický odpočinok. Táto technika sa vykonáva vždy na hladine, teda klient môže po celý čas voľne dýchať.

Po položení (ľahnutí si) tela na vodu sa úplne zmení okolité prostredie. Pôsobenie gravitácie na telo sa úplne minimalizuje a naopak, začínajú sa prejavovať fyzikálne javy platné pre tekutiny – vztlak, prúdenie, hydrostatický tlak, odpor vody, či viskozita. Pri WATSU® sa tieto fyzikálne javy využívajú na to, aby sa jemným spôsobom podporila činnosť parasympatickej časti autonómneho nervového systému (tá je o.i. zodpovedná za relaxáciu, metabolizmus, detoxikáciu, odpočinok, či rast), lymfatického systému, znížilo sa svalové napätie, stimulovali sa svaly zodpovedné za dýchanie a navodil sa stav hĺbkovej relaxácie. V tomto stave je možný strečing svalov, mobilizácia kĺbov, či uvoľňovanie svalstva masážnymi technikami v rozsahu, aký je len veľmi ťažko možné dosiahnuť pri bežných technikách na suchu, navyše celkom jemne a bezbolestne. Už počas jedinej session sa zväčša podarí významným spôsobom odbúrať stres a celkové napätie.

Vnútorné prežívanie WATSU® session býva veľmi individuálne. Niektorí klienti zažívajú vďaka „vypnutej“ gravitácii pocit, akoby sa nachádzali vo vesmíre, v nekonečnom priestore. Niektorí majú naopak pocit, akoby sa zmenšili na mikroskopické rozmery a ocitli sa v ríši buniek, či dokonca molekúl a atómov. Iným sa vynárajú predstavy, akoby boli opäť nenarodenými bábätkami v maminej maternici. A ďalším sa zase počas session podarí koncentrovať myseľ na riešenie nejakého aktuálneho problému, ktorý ich práve ťaží. Vo väčšine prípadov však prevažujú pocity bezpečia, odovzdanosti, či uvoľnenosti.

Pri pravidelnom absolvovaní WATSU® sa zvýši prísun endorfínu (tzv. hormónu šťastia), pretože ľudia pri terapii zväčša zažívajú pocity blaha, radosti a vďačnosti. Ďalej sa znižuje celkové napätie v tele, zmierňujú sa bolesti pohybového aparátu a telo dokáže rýchlejšie regenerovať tkanivá po úrazoch alebo v dôsledku degeneratívneho nervovo-svalového ochorenia.

Viac informácií o Watsu a príbuzných vodných terapiách, ako aj indiácie či kontraindikácie tejto terapie nájdete na webstránke www.watsu.sk.