Aromaterapeutické sety

Účinky 100% esenciálnych olejov odporúčame využívať kamkoľvek pôjdete. Sady, ktoré ponúkame sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych a priateľov.

Často si nevieme vybrať zo spleti ponúk, váhame, či nám stačí jeden olej, či ich vybrať hneď viacej. Snažíme sa vám preto poradiť pri bežných situáciách, v ktorých je ideálne mať po ruke pomoc, ktorá rýchlo zapôsobí a uľaví.

Využitie esenciálnych olejov je možné do aromalampy, difuzéra, na masáž, do kúpeľa, vo forme zábalu, atď (viď blog Ako správne používať esenciálne oleje).

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Aromalekárnička na cesty - 5% AKCIA skladom +1 29.36 € (30.90 €) Aromalekárnička na cesty Štvoricu našich olejov budete mať krásne spolu pri každej ceste a nič vás nezaskočí. Ideálne aj ako darček. Detská aromalekárnička - 5% AKCIA skladom +1 56.34 € (59.30 €) Detská aromalekárnička Pre deti chceme len to najlepšie, preto sme do detskej aromalekárničky zvolili jemnejšie formy esencii, ktoré sú vysoko účinné, ale pre deti bezpečné. Deti sú Mužský svet - 5% AKCIA skladom +1 30.12 € (31.70 €) Mužský svet Štvorica olejov, ktoré dovolia mužovi vydýchnuť a načerpať silu. Ideálny darček pre vášho blízkeho, ktorý tiež potrebuje jemnú starostlivosť. Nežná starostlivosť v ružiach - 5% AKCIA na objednávku do 14 dní 47.50 € (50 €) Nežná starostlivosť v ružiach Ktorá žena by nechcela mať ustlané na ružiach? My sa o vás postaráme, stačí zavrieť oči a nechať sa unášať nežným pohladením lupienkov ruží. Rodinná aromalekárnička - 5% AKCIA skladom +1 46.84 € (49.30 €) Rodinná aromalekárnička Základné esenciálne oleje, ktoré využijete počas celého roka. Sú vynikajúcou pomocou pri bežných  problémoch ako nádcha, kašeľ, bolesť hlavy, horúčka, Stop prechladnutiu a chrípke - 5% AKCIA skladom +1 43.80 € (46.10 €) Stop prechladnutiu a chrípke 6 najsilnejších zbraní proti kašľu, nádche, horúčke, stop infekcii a baktériám. Zrod bohyne - 5% AKCIA na objednávku do 14 dní 40.66 € (42.80 €) Zrod bohyne Nalaďme sa na seba, utíšme sa a rozviňme svoju ženskosť ako kvet ruže. S našimi olejmi sa stávate Afroditou, ktorá očarí svojou zmyselnosťou.

Vytvorené systémom ClickEshop.sk